Investice

O našich investicích

Chceme růst organicky a stabilně… nenabídneme Vám tedy žádné nadpozemské výnosy, které z Vás udělají přes noc milionáře. Nabízíme Vám solidní příležitost uložení Vašich prostředků do zajímavých projektů. Projektů, které si sami zvolíte a na kterých se budete podílet finančně do úrovně která Vám vyhovuje.

Ač jsme dlouho zvažovali založení investičních fondů, nakonec jsme se z důvodu jednoduchosti a transparentnosti rozhodli nabídnout raději příležitost konkrétních investic s jasným zjištěním – tím garantujeme maximální důvěryhodnost a čitelnost.

S námi můžete své prostředky vložit do následujících typů projektů:

  • Pozemky – vytipováváme pozemky, u kterých vnímáme potenciál růstu ceny. jedná se tak o pozemky s potenciálem zajímavé změny v územním plánu, podhodnocené pozemky, nebo pozemky v jejichž okolí se očekává zajímavá výstavba
  • Nemovitosti – investujeme jak do rezidenčních, tak komerčních nemovitostí. Vybíráme takové objekty, u kterých vnímáme zajímavou návratnost a potenciál růstu ceny.
  • Developerské projekty – když už hospodaříme s nemovitostmi, tak by byl hřích některé zajímavé příležitosti nevyužít a nezužitkovat je v zajímavém developerském projektu.
  • Firmy – pohybujeme se v prostředí zajímavých firem, které jsou často zajímavou investicí. Je-li tato investice výhodná, rádi Vám ji nabídneme.

Naše investice se pohybují ve velikostech od 10 do 50 milionů korun. Váš podíl může začínat už na 500 tisících.

Možnosti investování

Každý z nás se na věci dívá trochu jinak, vidí jiné příležitosti a jiné riziko. Z tohoto důvodu nabízíme tyto dvě základní příležitosti investic:

  • Jistá investice s garantovaným výnosem
  • Investice s proměnlivým výnosem

Jistá investice s garantovaným výnosem

je fakticky půjčka, u které Vám garantujeme dohodnuté procento zisku. Vy spoluinvestujete do konkrétního projektu (například nákupu nemovitosti) a poměrný podíl investice je zastaven ve Váš prospěch (například u nemovitostí v katastru). Vy tak máte jistotu, že podíl na dané investici je skutečně Váš a že tak o Vaše prostředky nepřijdete. Investice na dohodnutý úrok určitě vydělá…a kdyby ne, tak Vám ho doplatíme ze svého!

Investice s proměnným výnosem

je fakticky podnikatelský podíl na dané investici…. U této investice si kupujete kompletní podíl na investici včetně potenciálního výnosu, ale i rizika. Do takové investice jdeme společně s tím, že o zisk se dělíme rovným dílem. Výhodou je, že na danou investici nejste sami a Vaše zdroje můžete vložit do více různých projektů, nebo se podílet na investici, na kterou byste sami neměli prostředky.